Belka
Środa, 21 Kwietnia 2021   imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

MonterMix ” Usługi Budowlane Remonty Wykończenia

 

MonterMix ” Usługi Budowlane Remonty Wykończenia Dociepleni
Oferujemy Państwu profesjonalne usługi budowlane remontowo – wykończeniowe docieplenia budynków w konkurencyjnych cenach, świadczone na terenie Dolnego Śląska. Jesteśmy w stanie wykonać zarówno wnętrza utrzymane w minionej stylistyce, jak i nowoczesne aranżacje. Ze względu na potrzeby i wymagania naszych klientów pogłębiamy naszą wiedzę i umiejętności . Stosując najnowsze technologie nie obawiamy się odważnych przedsięwzięć! Od roku 2005 oferujemy kompleksową budowę domów. Nasza oferta szybko znalazła uznanie naszych Klientów przyczyniając się do dalszego rozwoju firmy. Nasz największy kapitał to profesjonalizm i doświadczenie.Jeśli podejmiemy się wykonania konkretnego projektu, to możecie Państwo być pewni, że w niedługim czasie dom będzie stał na waszej działce. Dla nas cenniejsze od zawieranej z Państwem umowy jest dane przez nas słowo. Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem budowy domu lub remontu swojego mieszkania wystarczy, że zadzwonisz i umówisz się na darmową wycenę .Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

MonterMix
Andrzej Nowicki
Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony http://remonty.swidnica.pl/
Tel. 0048 723 609 480

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat świdnicki – powiat  w południowo-zachodniej części województwa dolnośląskiego z siedzibą w Świdnicy. W skład powiatu wchodzą gminy: Świdnica, Świebodzice, Jaworzyna Śląska, Strzegom, Żarów, Dobromierz i Marcinowice, zajmując powierzchnię 742,89 km².

Do zabytków powiatu wliczają się: kościół Pokoju z 1657r. w Świdnicy, cerkiew św. Mikołaja Cudotwórcy z 1905 r. wzniesiona w stylu neoromańsko-bizantyjskim, zaś w Świebodzicach  kościół św. Mikołaja z XIII w., kościół ewangelicki Piotra i Pawła, mauzoleum rodziny von Kramst z 1880 r., klasycystyczny ratusz miejski z 1781 r., fragmenty murów obronnych oraz budynki w zespole zamku Książ ( dom „szwajcarski” I, dom „szwajcarski” II, brama wjazdowa na teren zespołu).

Atrakcię przyrodniczą stanowi fragment rezerwatu przyrody Przełomy pod Książem oraz liczne parki miejskie.


Od kwietnia 2004 roku na terenie powiatu istnieje podstrefa Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest Park”, gdzie swoje oddziały mają między innymi: „Electrolux”, Colgate-Palmolive, „Klingenburg International” Sp. z o.o.czy SONEL S.A. W Świdnicy działa się także fabryka wagonów koncernu Greenbrier.

Przez powiat przebiega droga krajowa DK 35. Świebodzice posiadają także własne lądowisko z pasem startowym na terenie którego planowana jest budowa lotniska Sudeckiego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola