Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

XLVII NADZWYCZAJNA SESJA RADY GMINY MARCINOWICE

Data publikacji: 2018-07-19, Data modyfikacji: 2018-08-04
A A AWydrukDrukuj  
 
ZAWIADAMIA SIĘ MIESZKAŃCÓW GMINY MARCINOWICE że w dniu 20 lipca 2018 r.  o godz. 13:00 w siedzibie Urzędu Gminy przy ul. J. Tuwima 2 w Marcinowicach – sala narad (parter) odbędzie się XLVII NADZWYCZAJNA SESJA RADY GMINY MARCINOWICE PORZĄDEK OBRAD SESJI  : Otwarcie sesji. Stwierdzenie prawomocności obrad. Przedstawienie porządku obrad. Rozpatrzenie wniosków o zmianę porządku obrad. Interpelacje i zapytania radnych. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie gminy na 2018r. Wolne wnioski i oświadczenia. Informacje dla radnych, sprawy bieżące. Zamknięcie sesji.   Przewodnicząca Rady Gminy /-/    Bożena Lema

Pełna treść wiadomości na: marcinowice.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1915:xlvii-nadzwyczajna-sesja-rady-gminy-marcinowice&catid=67:2018
marcinowice.pl, Źródło artykułu: marcinowice.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat świdnicki – powiat  w południowo-zachodniej części województwa dolnośląskiego z siedzibą w Świdnicy. W skład powiatu wchodzą gminy: Świdnica, Świebodzice, Jaworzyna Śląska, Strzegom, Żarów, Dobromierz i Marcinowice, zajmując powierzchnię 742,89 km².

  Do zabytków powiatu wliczają się: kościół Pokoju z 1657r. w Świdnicy, cerkiew św. Mikołaja Cudotwórcy z 1905 r. wzniesiona w stylu neoromańsko-bizantyjskim, zaś w Świebodzicach  kościół św. Mikołaja z XIII w., kościół ewangelicki Piotra i Pawła, mauzoleum rodziny von Kramst z 1880 r., klasycystyczny ratusz miejski z 1781 r., fragmenty murów obronnych oraz budynki w zespole zamku Książ ( dom „szwajcarski” I, dom „szwajcarski” II, brama wjazdowa na teren zespołu).

  Atrakcię przyrodniczą stanowi fragment rezerwatu przyrody Przełomy pod Książem oraz liczne parki miejskie.


  Od kwietnia 2004 roku na terenie powiatu istnieje podstrefa Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest Park”, gdzie swoje oddziały mają między innymi: „Electrolux”, Colgate-Palmolive, „Klingenburg International” Sp. z o.o.czy SONEL S.A. W Świdnicy działa się także fabryka wagonów koncernu Greenbrier.

  Przez powiat przebiega droga krajowa DK 35. Świebodzice posiadają także własne lądowisko z pasem startowym na terenie którego planowana jest budowa lotniska Sudeckiego.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola