Belka
Środa, 21 Kwietnia 2021   imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Doradztwo marketingowe dla Twojej firmy

 

Przekaż nam ster działań marketingowych w Twojej firmie, a wspólnie wypłyniemy na szerokie wody sukcesu. Nasza wiedza jest jak kompas, dzięki któremu ustrzeżesz się od gór lodowych, a nasze doświadczenie poprowadzi Cię bezpiecznie do celu. Profesjonalne doradztwo marketingowe pozwoli Ci zdobyć morze korzyści. Zapraszamy na pokład...

Materiały reklamowe, copywriting, identyfikacja wizualna, marketing internetowy, strategie kamapanii reklamowych, plan marketingowy i wiele więcej. A to wszystko bez konieczności zatrudniania pracowników i utrzymywania kolejnego stanowiska pracy – korzystasz z naszych usług tylko wtedy kiedy tego potrzebujesz lub korzystasz z pakietów usług.

Sprawdź, w jaki sposób możemy podnieść efektywność Twojego biznesu i pomóc Ci zwiększyć zyski, maksymalnie wykorzystując możliwości Twojej firmy. Skontaktuj się z nami i zapytaj o niezobowiązującą wycenę usług.

Pierwsze 75 minut konsultacji marketingowej GRATIS lub 15% zniżki za pierwszy miesiąc w pakiecie usług marketingowych!

Możliwość uslug zdalnych lub dojazdu do klienta w okolice Świdnicy.

Kontakt

biuro@distinctmedia.pl

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat świdnicki – powiat  w południowo-zachodniej części województwa dolnośląskiego z siedzibą w Świdnicy. W skład powiatu wchodzą gminy: Świdnica, Świebodzice, Jaworzyna Śląska, Strzegom, Żarów, Dobromierz i Marcinowice, zajmując powierzchnię 742,89 km².

Do zabytków powiatu wliczają się: kościół Pokoju z 1657r. w Świdnicy, cerkiew św. Mikołaja Cudotwórcy z 1905 r. wzniesiona w stylu neoromańsko-bizantyjskim, zaś w Świebodzicach  kościół św. Mikołaja z XIII w., kościół ewangelicki Piotra i Pawła, mauzoleum rodziny von Kramst z 1880 r., klasycystyczny ratusz miejski z 1781 r., fragmenty murów obronnych oraz budynki w zespole zamku Książ ( dom „szwajcarski” I, dom „szwajcarski” II, brama wjazdowa na teren zespołu).

Atrakcię przyrodniczą stanowi fragment rezerwatu przyrody Przełomy pod Książem oraz liczne parki miejskie.


Od kwietnia 2004 roku na terenie powiatu istnieje podstrefa Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest Park”, gdzie swoje oddziały mają między innymi: „Electrolux”, Colgate-Palmolive, „Klingenburg International” Sp. z o.o.czy SONEL S.A. W Świdnicy działa się także fabryka wagonów koncernu Greenbrier.

Przez powiat przebiega droga krajowa DK 35. Świebodzice posiadają także własne lądowisko z pasem startowym na terenie którego planowana jest budowa lotniska Sudeckiego.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola