Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Rewolucja w sklepach ALDI - przebudowy sklepów w Świebodzicach, Dzierżeniowie, Brzegu i Świdnicy.

Data publikacji: 2018-03-13, Data modyfikacji: 2018-03-13
A A AWydrukDrukuj  
 
Rewolucja w sklepach ALDI - przebudowy sklepów w Świebodzicach, Dzierżeniowie, Brzegu i Świdnicy.

Sieć ALDI kolejno przebudowuje i modernizuje swoje sklepy. W najbliższy piątek, 16 marca oraz w sobotę 7 kwietnia nastąpi ponowne otwarcie sklepów w Świebodzicach przy ulicy Strzegomskiej 11 i w Dzierżoniowie przy ulicy Bielawskiej 13. W dniu otwarcia klienci skorzystają z promocji specjalnych, degustacji flagowych produktów ALDI oraz licznych atrakcji, w tym animacji dla dzieci. Na przełomie lutego i marca sieć zmodernizowała też sklepy zlokalizowane w Brzegu, przy ulicy Chocimskiej 4H i Świdnicy przy ulicy Ofiar Oświęcimskich 21.

Celem przeprowadzonych zmian jest odświeżenie wnętrz sklepów, przejrzyste zaprezentowanie asortymentu, a także unowocześnienie sprzętów. Przestrzeń została wzbogacona o oznaczenia, umożliwiające szybsze odnajdywanie potrzebnych artykułów. W ramach działań na zewnątrz sklepów, odświeżono miejsca parkingowe przeznaczone dla osób niepełnosprawnych oraz utworzono blisko wejścia do sklepu 2 miejsca parkingowe, dedykowane rodzinom z dziećmi. W Świdnicy i Brzegu zrewitalizowano okoliczne tereny zielone. To samo dotyczy sklepu w Dzierżoniowie. Dodatkowo, w Świdnicy powiększono salę sprzedaży niemal o 100 m 2 .

W trakcie otwarcia sklepów w Świebodzicach i Dzierżoniowie na klientów czeka wiele atrakcji. Będą mogli skorzystać z promocji cenowych sięgających niemal 35%, wziąć udział w degustacji kawy, herbaty, słodyczy i pieczywa z dodatkami, a także otrzymają upominki firmowe. Dla dzieci uruchomiona zostanie specjalna strefa z animacjami: malowaniem buziek oraz balonowym zoo, która będzie czynna w godzinach 12-20.

„Nowy wizerunek bardzo podoba się naszym klientom, podobnie załodze sklepu. Jest przytulniej i bardziej kolorowo” – komentuje Edyta Mazurkiewicz, kierownik jednego z przebudowanych sklepów.

Wnętrza sklepów zostały zaprojektowane w oparciu o ustandaryzowany koncept, który będzie obowiązywał we wszystkich krajach, w których rozwijana jest sieć marketów ALDI. Pomysłem na sklepy ALDI jest nowoczesność, prostota i dbałość o detale.

Dodatkowo, sieć sklepów ALDI świętuje 10-lecie obecności marki na polskim rynku. Z tej okazji przygotowano specjalną akcję - 100 promocji w 10 kolejnych tygodni. Z okazji jubileuszu, każdego tygodnia w gazetce promocyjnej klienci znajdą 10 starannie wyselekcjonowanych produktów. W tym tygodniu w ofercie promocyjnej znajdują się artykuły takie jak elektryczna deskorolka, robot kuchenny w stylu retro czy wolnowar sous- vide.

Godziny otwarcia sklepów ALDI to 08.00-21.00 od poniedziałku do soboty oraz 09.00-18.00 w pracujące niedziele. Powierzchnie poszczególnych sklepów wynoszą kolejno Brzeg: 1122 m 2 Dzierżoniów: 984 m 2 Świdnica: 1062 m 2 Świebodzice: 1326 m 2 .

Pomimo dynamicznych zmian, które dotyczą sieci dyskontów ALDI, wartości którymi kieruje się spółka, pozostają niezmienne od lat. Na pierwszym miejscu stawiane są jakość, produkt i cena. W najbliższych latach w planach spółki jest stałe poszerzanie asortymentu oraz nieustanna praca nad zapewnianiem klientom pozytywnych doświadczeń zakupowych.

, Źródło artykułu: PRart Media, Autor zdjęć: ALDI
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat świdnicki – powiat  w południowo-zachodniej części województwa dolnośląskiego z siedzibą w Świdnicy. W skład powiatu wchodzą gminy: Świdnica, Świebodzice, Jaworzyna Śląska, Strzegom, Żarów, Dobromierz i Marcinowice, zajmując powierzchnię 742,89 km².

  Do zabytków powiatu wliczają się: kościół Pokoju z 1657r. w Świdnicy, cerkiew św. Mikołaja Cudotwórcy z 1905 r. wzniesiona w stylu neoromańsko-bizantyjskim, zaś w Świebodzicach  kościół św. Mikołaja z XIII w., kościół ewangelicki Piotra i Pawła, mauzoleum rodziny von Kramst z 1880 r., klasycystyczny ratusz miejski z 1781 r., fragmenty murów obronnych oraz budynki w zespole zamku Książ ( dom „szwajcarski” I, dom „szwajcarski” II, brama wjazdowa na teren zespołu).

  Atrakcię przyrodniczą stanowi fragment rezerwatu przyrody Przełomy pod Książem oraz liczne parki miejskie.


  Od kwietnia 2004 roku na terenie powiatu istnieje podstrefa Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest Park”, gdzie swoje oddziały mają między innymi: „Electrolux”, Colgate-Palmolive, „Klingenburg International” Sp. z o.o.czy SONEL S.A. W Świdnicy działa się także fabryka wagonów koncernu Greenbrier.

  Przez powiat przebiega droga krajowa DK 35. Świebodzice posiadają także własne lądowisko z pasem startowym na terenie którego planowana jest budowa lotniska Sudeckiego.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola